Teknoloji

4 ay önce
bedava-hosting-ve-domain
1

Bedava Hosting ve Domain

Bedava hosting ve domaini nasıl alacağımızı adım adım inceleyeceğiz. Artık siz de bedava bir hosting ve domaine sahip olabileceksiniz. Alacağınız alan adını Wordpress ve Blogger gibi CMS’lerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu alan adları reklam alma konusunda da sizlere engel olmayacak şekilde sunulmakta.

4 ay önce

Meizu M10 Özellikleri

Meizu M10 özelliklerini incelemeye arka kameralarla başlayacak olursak; arkada 3 adet kamera bulunuyor. Bunlarda ilki 13 MP, ikincisi ve üçüncüsü de 2’şer MP çözünürlüğe sahip. Akıllı modelin ön tarafında ise orta üst kısımda yeralan çentikli ve 8 MP çözünürlüklü bir kamera bulunuyor.

5 ay önce

Sony Xperia 8 Lite Için Efsane Kullanıcı Yorumları

Son dönemlerde özellikle tasarım alanında çağın seviyesine yetişememekle adını sık sık andıran Sony, yeni modelinde de gerek tasarım, gerek fiyat, gerek özellik bakımından eleştirilmekte. Eleştirilen cihaz Sony Xperia 8 Lite’ a gelin birlikte bakalım.

6 ay önce

Ezoterik Programlama Dilleri: Asla Programlama Yapamayacağınız 4×4’lük Diller

Yani anlayacağınız adamların amacı bunların pratik kullanımdaki faydası değil, hayal gücüne meydan okuyan dizaynları. Bazen şaka amaçlı ve güldürü öğeleri içerirken bazen de sanatsal değer taşıyan bu programlama dillerini yapanlar ve kullananlar ise gerçekten “işsizliğin” sınırlarını zorlayanlar oluyor.

6 ay önce

Pop Up Kamera Nedir? İşte Örnek Modeller

Selfie kamerası artık yeni yeri olan üst kısımda gizli! Bu şekildeki bir kamerayı, Pop Up kamera olarak üst kısımda görmekteyiz. Bu kamerayı, açılır ve kapanır şekli ile yerleştirilmiş bir biçimde açılmadığı sürece gözükmeyen bir …

6 ay önce

LG G Flex 2 İnceleme

LG G Flex 2 incelememizde belki de en önemli noktalardan biri kamera özellikleridir. 2OIS özelliğinin verdiği destekle birlikte oldukça ustaca karelere imza atabileceğiniz kameranın çözünürlüğü;
13 MP değerinde. El işaretlerini algılayan sensörleri sayesinde avuç açıp kapama gibi hareketleriniz sayesinde tuş kombinasyonu kullanmadan da fotoğraflar çekebilirsiniz.
Ön tarafta ise 2 MP’lik standart bir selfie kamerası bulunmakta.