1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Reeder P13 Blue Max İle Her Şey Senin Elinde


0

Son yıllarda adından başarıyla söz ettirmeyi başaran Reeder, P13 Blue Max ile sınırları zorlamakta oldukça kararlı.
Önceki modellerinde de fiyat performans statüsüne sahip biçimde yol izlediğini gördüğümüz Reeder, yeni akıllı modelinde üst düzey özellikler ve amiral gemisi modelleri aratmayacak tasarımla karşımıza çıkıyor.

Reeder P13 Blue Max

Sonsuz Ekranı ile Reeder P13 Blue Max Özellikleri

Reeder P13 Blue Max özelliklerinden en önemlisi sonsuz ekran ve gövde oranı diyebiliriz. Her şeyden önce günümüzde alışılmış görünüm olan sonsuz ekran grubunun yeni üyesi Reeder P13 Blue Max, ön taraftaki çentikli selfie kamerası dışında neredeyse ekranı tamamen kullanıcıya bırakıyor. 6.49 inç ile damla çentikli ekranın HD Plus çözünürlük kalitesi bulunmakta.

Aradığınız Güçe Sahip

Android 9.0 işletim sistemi ve sürümüne sahip Reeder P13 Blue Max’in 4 GB gibi güçlü RAM alanıyla hız konusunda da sorunsuz olduğunu söyleyebiliriz. Günümüzde daha fazlalarını sunan markalar olsa da, akıllı model 64 GB gibi üst seviye bir dahili depolama alanına da sahip. Bu da daha fazla fotoğraf, video, müzik kaydedebileceğiniz, daha fazla oyun ve uygulama indirebileceğiniz anlamına gelmekte. Ayrıca 8 çekirdek Mediatek işlemciye sahip.

Reeder P13 Blue Max Kamera Özellikleri

Uygun fiyatı karşısında öne çıkan en önemli özellik için kameralar desek yanılmış olmayız. Çünkü akıllı modelin arkasında dört ayrı kamera bulunuyor.
Alt alta dizilmış kameralar ve hemen yanında ise flah yer almakta.

Reeder P13 Blue Max Özellikleri

Bu dört kameranın her birinin ayrı işlev gördüğü bir çalışma sisteminde, ana kamera 13 MP çözünürlükteyken diğer kameralar ise 0.3′ er MP çözünürlükte. Portre modu, zoom, mono mod, güzellik efekti, bulanık mod gibi pek çok özelliğe sahip ana kamerayı diğer kameralar ise desteklemekte.

Ön kameranın çözünürlük değeri ise 8 MP.
Video çekim çözünürlüğü; arka kamera ile 1080p, ön kamera ile 720p şeklinde sunulmuş. Reeder p13 blue max özelliklerini alttaki videodan da görüntüleyebilirsiniz.

Fiziksel Tasarımı Eşsiz

Akıllı modelin sağ alanında güç ve ses tuşları bulunurken, sol kısımda ise harici hafıza kartı ve sim kart giriş yuvası bulunmakta. Bu sayede 128 GB’a kadar harici kart desteği sağlayabilmeniz olanaklı.

Arka alanda, orta kısımda parmak izi okuyucuya yer veren Reeder, logosunu ise arka alt kısıma eklemiş. Cihazın alt kısmında ise güçlü ses çıkarabilen hoparlör bulunuyor. Renk geçişleri ve trend tasarımı sayesinde diğer marka cihazlardan eksiği bulunmayan Modelin oldukça başarılı olabileceği şimdiden göze çarpıyor.

Üst Düzey Pil Gücü

Akıllı model, 4680 mAh pil gücüyle 210 saate kadar bekleme ve 18 saatlik telefon görüşmesi süresi, ayrıca sosyal medyada gezinmek ve bunun gibi kolay işlemleri yapmak isteyenler için oldukça ideal bir pil ömrüyle öne çıkıyor. Oyun ve film severler için de oldukça iyi bir pil güçü olduğundan rahatlıkla bahsedebiliriz.

Reeder P13 Blue Max Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

İnternet Ortamında uygun fiyat etiketiyle kolaylıkla bulabileceğiniz Reeder P13 Blue Max’a bu fiyat ve özellikleri açısından bakıldığında fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor demek oldukça doğru bir tespit sayılır.
Ayrıca Reeder markası, bazı uygun fiyatlı giriş seviye markalar gibi başlangıçta uygun fiyatlarla karşımıza çıkıp tanındıktan sonra da fahiş fiyatlara yüksekme eğilimi gösteren bir marka değil.

Geçmiş dönemlerdeki cihazlarını incelediğimizde de ne kadar uygun fiyata iyi performans özellikleri sunduğunu görebiliyoruz. Bu yüzden hedef kitlesine ne kadar sadık bir marka olduğunu da buradan rahatlıkla söyleyebiliriz.

Reeder P13 Blue Max Yorumlar

Son olarak Reeder P13 Blue Max Yorumlarına gelecek olursak; Internet ortamının önde gelen servislerinde bu akıllı telefon adına oldukça harika yorumlar yapılmakta. Özellikle tasarım kamera ve pil gücü konusu da pozitif yorumlar alan cihaz için henüz çok negatif yorumlara rastlamadık.

Reeder P13 Blue Max yorumlarına bizim de bir şeyler eklememiz gerekirse; markanın geçmiş ürünlerindeki başarılarından dolayı ne kadar köklü ve imaj sahibi olduğunu görebildiğimizi, mevcut cihaz için ise daha iyi özellikleri sunan rakiplerinin bulunduğunu fakat fiyat konusunda P13 Blue Max’ın daha karlı olduğunu düşünmekteyiz.

Ayrıca yorum yaparken akıllı modelin kutu iceriğinin doluluğunu da göz önünde bulundurmakta yarar var. Reeder, sim iğnesi, garanti belgesi, kullanım kılavuzu, ekran jelatini, adaptör, usb kablo, kulaklık gibi ürünleri eksiksiz bir şekilde kutuda toplamış durumda.

Bir yayında daha sondayız. Bu yayında, Reeder p13 blue max özelliklerini inceledik. Bir başka fiyat performans modelinde yeniden birlkkte olma hayaliyle…
Sizler de bu konudaki görüşlerinizi aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Yeni yayınlarımızda yeniden görüşmek üzere.

Makaleyi Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  harika
  Harika
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  fena_de_il
  Fena Değil
 • 0
  berbat
  Berbat

Merhaba! Siz kiymetli Marcatime okurları için daha kaliteli içerikler üretmek adına buraya geldim. 😊 İçeriklerimi okumanız ve yorum yapmanız benim için çok değerli. 😇

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir