Yaşam

5 ay önce

Başarı Sözleri Nelerdir 5 Başarılı İnsan ve Başarı Hikayeleri

Başarı sözleri, işlerinde başarılı bütün insanların söylediği cümlelerdir. Peki başarılı insanların temel başarı sırları nelerdir? İnsanlar onların bu hayat hikayesini takip ederken aynı zamanda yaptıkları ve başarırken ya da başardıktan sonra kurdukları cümlelere de bakıyor. Bu yüzden bu başarı hikayeleri ve sözleri motivasyon için önem kazanıyor.

6 ay önce

Hasta Randevu Tel :182 Devlet Hastaneleri Hastane Randevu Telefonları ve Randevu Uygulamaları

Hastane randevu tel, sağlık bakanlığının randevu ile hasta kabul ettiği sistemdir. ALO 182 olarak bilinir. Hasta olanlar ya da kendini hasta hissedenler bu numarayı arayarak istedikleri devlet hastanesinden randevu alabilirler. Eğer hastaysanız ve hasta hissediyorsanız hasta randevu tel olarak 1-8-2 tuşlayarak arama tuşuna basınız. Acil durumlarda hastane randevu tel no değildir. Mutlaka acil servise başvurun ya da ambulans ve diğer hizmetler için 112’yi arayın.

7 ay önce

6. Hastalık Nedir? Hastalıklar- Neden Var? Hastalık Hastası Olmak ve Hastalık Hastalıkları

6. hastalık nedir? (Uyarı: Hasta iseniz lütfen sağlık kuruluşlarından ya da acil sağlık hizmetlerinden destek alın. Acil servis- Ambülans Alo 112’dir.) Bu yazımız yorum belirgin özellikleri kapsar. Tedavi amaçlı kullanılamaz! İnsanı mahveden yataklara düşünenbu 6. hastalık ve hastalık nedir? İnsanı...

8 ay önce
cakma-telefon-alini-1
1

5 Para Etmez Çakma Telefon Alınır mı?

Çakma telefon alınır mı? İnsanlar neden çakma telefon satın alma gereksinimi duyuyor? İnternet ve televizyon kanalları gibi ortamlarda oldukça fazla karşımıza çıkan, replika yani çakma akıllı telefonlardan Iphone model derlemesi yapacağız.

9 ay önce
blue-2705642_1280
1

Güneş Lekeleri Nasıl Geçer ?

Güneş ışınlarının Cilt sağlığımızı önemli ölçüde etkilediği gerçeğini biliyoruz. Bu yayında sizlerle birlikte zararlı güneş ışınlarından korunma yöntemlerini ve güneş lekeleri nasıl geçer sorusunun cevabını inceleyeceğiz.

11 ay önce

2001 Yılından Beri Patentli Cimin Üzümü Faydaları

İçeriğe Hızlı Erişim İçindekiler Yöresel Cimin Üzümü Faydaları Nelerdir?Cimin Üzümü Özellikleri Faydaları ve TadıCimin Üzümü Siparişi Nasıl Verilir? Erzincan Üzümlü’de yetişen, Cimin üzümü faydaları bakımından karaciğer ve böbrek hastalarına şifa sağlıyor. Bunun yanı sıra bağışıklık …