1. Anasayfa
 2. Nasıl Yapılır?

En Doğru Apartman Düzenlemesi Nasıl Yapılmalı?


0

Apartman Düzenleme Örneği

Aidatlar, birçok insanın yaşadığı bölgelerde genellikle büyük bir sorundur. İnsanlar her zaman çok düşük aidatlar ödemek isterler. Ancak ne yazık ki düşük aidatlarla hiçbir sorun çözülemez. Bu nedenle toplantı tutanaklarında gündem maddesi olarak yer alabilir. Bu ilk kat mülkiyeti yönetim toplantısı olsaydı, bu işlerle ilgilenecek bir başkanlık divanı mutlaka olurdu. Daire sahipsiz bırakılırsa bu siteler çok zor bir dönemle karşı karşıyadır.

Aidatını ödemeyen mülk sahipleri hakkında ne gibi işlem yapılacağını tartışın. Gerekirse bu dava mahkemeye de taşınabilir. Genel olarak, çoğu büyük mülkün avukatları olduğundan, mesele doğrudan onlara düşer.

Apartman Kanunları

Bina cepheleri, binaların kapı, pencere ve çerçeveleri, balkonlar ortak alanlardır. Kat Mülkiyeti Kanunu’nun (KMK) 19. maddesine göre karar vermeden değişiklik yapamazsınız. Örneğin apartman kapınızı beğenmediğiniz için değiştirmek istiyorsunuz. 

Makaleyi Nasıl Buldunuz ?
 • 1
  harika
  Harika
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  fena_de_il
  Fena Değil
 • 0
  berbat
  Berbat

Merhaba! Siz kiymetli Marcatime okurları için daha kaliteli içerikler üretmek adına buraya geldim. 😊 İçeriklerimi okumanız ve yorum yapmanız benim için çok değerli. 😇

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir