1. Anasayfa
 2. Nasıl Yapılır?

En Doğru Apartman Düzenlemesi Nasıl Yapılmalı?


0

Hukuken Apartman Düzenlemesi

Hukuken Apartman Düzeni

Tüm kiracılar mevcut apartman düzenlemesine uymalıdır. Bunlar, her bir özel ekipman parçasının kaç kez kullanılabileceğini belirler. Bu, mevcut çamaşır ve kurutma alanlarını veya diğer ortak alanları kimsenin tekelinde tutmaması için gereklidir. 

Balkonunuzda çorap veya iç çamaşırı gibi küçük eşyaları kurutmanız gerekiyorsa, departmanının yönergelerine uymaya özen gösterin. Bunlar apartman düzeninin bir parçası olarak düşünülmeli ve sakinler tarafından göz ardı edilmemelidir. Bir dairenin iç kısmındaki değişiklikler mal sahibi tarafından onaylanmalıdır. 

Apartman Güvenlik Kuralları

Ev hizmetleri ve lüks evler, yeni teknolojilerin gelişmesiyle popülaritesini artırıyor. Artan bu popülerlik, tüketiciden daha fazla hizmet talep ediyor ve bu da onları akıllı veya lüks evler inşa etmeye zorluyor. Bu yapılar teknolojik olarak daha gelişmiş hale geldikçe, inşaatçılar için sağlık ve güvenlik endişeleri artmaktadır.

Bu, inşaatçıları mesleki hastalıklar ve yaralanmalar hakkında bilgilendirmeyi içeren sürekli iş sağlığı ve güvenliği çabalarını gerektirir. Bir apartman veya şantiye içerisinde çalışanların işyeri olarak gördükleri alana işyeri denir. Apartman daireleri dışındaki ortak alanlar site sınırları dışındakiler bile çalışanları tarafından işyerinin bir parçası olarak kabul edilir. Aslında, personeli istihdam eden bina yönetim firması aynı zamanda onların da asıl işverenidir.

Makaleyi Nasıl Buldunuz ?
 • 1
  harika
  Harika
 • 0
  g_zel
  Güzel
 • 0
  fena_de_il
  Fena Değil
 • 0
  berbat
  Berbat

Merhaba! Siz kiymetli Marcatime okurları için daha kaliteli içerikler üretmek adına buraya geldim. 😊 İçeriklerimi okumanız ve yorum yapmanız benim için çok değerli. 😇

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir